Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Seydel 1847 Classic Low Tone

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL 1847 Classic LOW TONE.

Stroiki ze stali nierdzewnej, doskonały drewniany ORZECHOWY, pogrubiony do 7mm korpus. Chromowane, rozwarte i specjalnie poszerzone pokrywy. Tonacje obniżone od LLE do LF w strojeniu Richter Standard.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka Seydel 1847 Classic LOW TONE

www.harmonijka.comwww.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

Ta harmonijka to flagowy model SEYDEL.
Blaszki stroikowe z najwyższej jakości stali nierdzewnej i drewniany, szeroki korpus.

Aby uzyskać pożądany dźwięk, nisko nastrojone modele potrzebują więcej przestrzeni. - komory rezonansowej. Grzebień został pogrubiony o 20% i w tym modelu wykonany z orzecha, lepiej uszczelniona górna blaszka stroikowa, mocniej rozwarte pokrywy - to wszystko wpływa na zwiększenie głośności i osiągnięcie głębszego, basowego brzmienia.

 

Maksymalna szczelność, jakiej można żądać od harmonijki osiągnięta dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu stroików i blaszek stroikowych. Dźwięk jest głośny i pełny. Fenomenalnie szybka reakcja stroika na wdechu i wydechu. Ekstremalna żywotność - stroiki ze stali nierdzewnej są dużo bardziej wytrzymałe od swoich mosiężnych odpowiedników. Drewniany, zaokrąglony na rogach korpus, zupełnie odporny na wilgoć - nawet po wielu latach grania nie zmieni swojej struktury. Pokrywy wykonane ze stali i pokryte najwyższej jakości chromem (powłoka chromowa grubości 0,4 mm). Rogi oczywiście zaokrąglone dla najlepszego komfortu podczas grania. Harmonijka zapakowana jest w eleganckie pudełko, chronione dodatkowo przez tekturowe etui. Wewnątrz oprócz instrumentu znajduje się ściereczka z mikrofibry do wycierania i polerowania harmonijki.

seydel-1847-classic-low.jpg

Produkty powiązane