Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Seydel 1847 Classic High

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL 1847 High.

Stroiki ze stali nierdzewnej, doskonały drewniany korpus zwężony do 5,2 mm. Chromowane pokrywy. Tonacje podwyższone HG, HAb, HA, HBb w strojeniu Richter Standard.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

299,00 zł brutto

Opcje do wyboru
Wybierz tonację
HG
 
 
HAb
 
 
HA
 
 
HBb
 
 

Więcej informacji

Harmonijka Seydel 1847 Classic High

harmonijka.comharmonijka.comharmonijka.com

Ta harmonijka to flagowy model SEYDLA. Najważniejszą jej cechą są blaszki stroikowe z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Ten model harmonijki to zupełna nowość. Korpus został odchudzony - z 6mm do 5,2 mm, dzięki czemu podwyższone tonacje brzmią świetnie, a krótkie stroiki świetnie reagują na powietrze. Na tej harmonijce można osiągnąć niesamowitą prędkość grania.

Tonacja HBb jest nawyższą produkowaną tonacją harmonijki ze stalowymi stroikami!!!

Maksymalna szczelność, jakiej można żądać od harmonijki osiągnięta dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu stroików i blaszek stroikowych.
Dźwięk jest głośny i pełny. Fenomenalnie szybka reakcja stroika na wdechu i wydechu.
Ekstremalna żywotność - stroiki ze stali nierdzewnej są dużo bardziej wytrzymałe od swoich mosiężnych odpowiedników.
Drewniany, wykonany z drewna klonowego, zaokrąglony na rogach korpus, zupełnie odporny na wilgoć - nawet po wielu latach grania nie zmieni swojej struktury.
Pokrywy wykonane ze stali i pokryte są najwyższej jakości chromem (powłoka chromowa grubości 0,4 mm). Rogi oczywiście zaokrąglone dla najlepszego komfortu podczas grania.

Harmonijka zapakowana jest w eleganckie pudełko, chronione dodatkowo przez tekturowe etui. Wewnątrz oprócz instrumentu znajduje się ściereczka z mikrofibry do wycierania i polerowania harmonijki.

1847_CLASSIC_3KK_1000_Startseite_Animati

Produkty powiązane