Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Seydel 1847 Noble Low Tone

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL 1847 Noble Low Tone.

Stroiki ze stali nierdzewnej, pogrubiony do 7mm ALUMINIOWY czarny korpus. Satynowe-matowe pokrywy. Tonacje obniżone od LLE do LF w strojeniu Richter Standard.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

379,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka Seydel 1847 Noble LOW TONE

www.harmonijka.comwww.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

Ta harmonijka to flagowy model SEYDEL.
Blaszki stroikowe z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aluminiowy gruby korpus i matowe pokrywy.


Aby uzyskać pożądany dźwięk, nisko nastrojone modele potrzebują więcej przestrzeni. - komory rezonansowej. Grzebień pogrubiony o 20% i mocniej rozwarte pokrywy - to wszystko wpływa na zwiększenie głośności i osiągnięcie głębszego, basowego brzmienia.


Maksymalna szczelność,
jakiej można żądać od harmonijki osiągnięta dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu stroików i blaszek stroikowych. Dźwięk jest głośny i pełny. Fenomenalnie szybka reakcja stroika na wdechu i wydechu. Ekstremalna żywotność - stroiki ze stali nierdzewnej są dużo bardziej wytrzymałe od swoich mosiężnych odpowiedników. Aluminiowy, zaokrąglony na rogach korpus, wycięty przy pomocy obrabiarki CNC. Pokrywy wykonane ze stali i pokryte najwyższej jakości chromem MATOWE. Rogi pokryw oczywiście zaokrąglone dla najlepszego komfortu podczas grania. Harmonijka zapakowana jest w eleganckie pudełko, chronione dodatkowo przez tekturowe etui. Wewnątrz oprócz instrumentu znajduje się ściereczka z mikrofibry do wycierania i polerowania harmonijki.

seydel-1847-classic-low-tone.jpg

Produkty powiązane