PREZENTY Jest 21 produktów.

Podkategorie

  • DLA DZIECI

    Prezenty dla dzieci.

    Dzieci już od najmłodszych lat chętnie bawią się instrumentami muzycznymi. Obcowanie z instrumentem i uczenie się wydobycia pierwszych dźwięków, później melodii jest niesamowicie istotne w rozwoju dziecka i sprawa mu wiele radości.

  • DLA DOROSŁYCH

    Prezenty dla dorosłych.

    Instrument jest świetnym pomysłem na prezent. Znajdziesz coś zarówno dla zupełnego laika jak i profesjonalnego harmonijkarza.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
PREZENTY

Jaki prezent na pewno przyda się harmonijkarzowi?
 

Oto lista kilku artykułów które możemy podarować komuś, kto interesuje się harmonijką ustną.

1. Harmonijka Seydel 1847 do wygrawerowania. Pokrywy tej harmonijki są całkowicie czyste, pozbawione fabrycznych wytłoczeń. Śmiało możemy oddać ją do grawerowania i umieścić tam dowolny napis, dedykację lub co nam się podoba. Będzie to jedyna i niepowtarzalna harmonijka, jakiej nie ma nikt inny.
2. Profesjonalne etui na 30 harmonijek diatonicznych. Jest to marzenie każdego harmonijkarza. Trwałe i estetyczne etui, które będzie służyć przez wiele lat zarówno zawodowcom jak zupełnym amatorom.
3. Wisiorek w kształcie harmonijki ze złota lub srebra. Piękna i jedyna w swoim rodzaju ozdoba zarówno dla mężczyzn jak i kobiet - miłośników harmonijki.
4. Kupon podarunkowy. Jeśli nie masz pewności, co można sprezentować, jaką harmonijkę lub jaką tonację - możesz wybrać kupon podarunkowy o wartości 100, 200, 300, 500 lub 1000 zł. Wydrukujemy go dla ciebie na eleganckim papierze, lub wyślemy PDF do samodzielnego wydruku. Obdarowana osoba będzie mogła go wykorzystać w dowolny sposób w naszym sklepie płacąc za całość lub część zakupów.