Wilde Rock Minor
Wilde Rock Minor

Wilde Rock Minor

Endorser stajni SEYDEL – Will Wilde jest wynalazcą tego specjalnego stroju harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.
Oto jak wynaleziono ten strój i dlaczego Will używa go regularnie od kilku lat:
„Zaprojektowałem ten układ dźwięków specjalnie do grania hard rocka i blues-rocka na harmonijce. Chociaż uwielbiam standardowe strojenie Richtera, zawsze uważałem za frustrujące, gdy chodzi o zagrywki w stylu„ rockowej gitary ”, i szczególnie w górnej oktawie Wilde Rock Tuning rozwiązuje wszystkie problemy, jakie miałem z Richter,em zachowując bluesowy charakter klasycznej harmonijki podczas grania w drugiej pozycji, którą wszyscy znamy i kochamy. Podczas gdy strojenie Richtera zostało zaprojektowane przede wszystkim do grania akordów durowych i skali durowej w pierwszej pozycji, strojenie Wilde’a jest specjalnie zaprojektowane do grania molowej pentatoniki i bluesowych zagrywek w drugiej pozycji we wszystkich trzech oktawach.
Zawsze preferowałem dźwięk harmonijki na wdechu i podczas bendingu (podciągu), ponieważ można uzyskać więcej ekspresji i lepszego brzmienia oraz vibrato, w porównaniu do grania dźwięku na wydechu. Zatem w strojeniu Wilde WSZYSTKIE root notes (główne dźwięki) we wszystkich kanałach 1-10 są grane na wdechu we wszystkich trzech oktawach. Myślę, że tuning Wilde to konfiguracja, na którą czekał każdy poszukujący dobrego brzmienia rockowej harmonijki. ”

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku