Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Wyprzedaż! Seydel Saxony Chromatic Zobacz większe

Harmonijka Seydel De Luxe Steel Chromatic

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL De Luxe Steel Chromatic.

Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

994,65 zł brutto

-5%

1 047,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka ustna SEYDEL De Luxe Steel Chromatic.

www.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

ChroDeLuxe_STEEL_Front_Rueck_1000_72.jpg

Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca. Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca.

Chromatic DeLuxe Steel to "młodsza siostra" topowego modelu SAXONY. Obydwie harmonijki są wyposażone w unikalne stroiki ze stali nierdzewnej. Ustnik modelu DeLuxe jest w kształcie półksiężyca i został posrebrzony, przez co zapewnia doskonałe właściwości poślizgu ust podczas grania. Przesówka działa płynnie i cicho, umożliwiając delikatne i szybkie granie. DeLuxe STEEL charakteryzuje się jasnym, pełnym dźwiękiem we wszystkich rejestrach. Fantastyczna, szybka reakcja stroika jest osiągnięta dzięki bardzo szczelnej i wykonanej z dużą precyzją konstrukcji. Użycie materiałów antykorozyjnych dla wszystkich części gwarantuje wysoką jakość oraz długą żywotność harmonijki. Niezawodne wentyle zostały zapożyczone z modelu Saxony. Ponadto ten model harmonijki występuje w wielu przydatnych tonacjach poza standardowym C. W przypadku strojenia Standard w 12 kanałach dostępne są trzy pełne oktawy (strój temperowany), gdzie A4=443 Hz.

STRÓJ ORCHESTRA
różni się od stroju zwykłego w C tym, że zamiast dwóch ostatnich kanałów zostały dodane dwa w dolnym rejestrze.
Dzięki temu skala zaczyna się od niższego G zamiast C. 


FILMY VIDEO:

Produkty powiązane