Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Wyprzedaż! Seydel Saxony Chromatic Zobacz większe

Harmonijka Seydel De Luxe Steel Chromatic

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL De Luxe Steel Chromatic.

Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

950,00 zł brutto

-97,00 zł

1 047,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka ustna SEYDEL De Luxe Steel Chromatic.

www.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

ChroDeLuxe_STEEL_Front_Rueck_1000_72.jpg

Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca. Harmonijka chromatyczna, 12-kanałowa, 48 stroików ze STALI NIERDZEWNEJ, ciemnopomarańczowy, akrylowy, transparentny korpus i ustnik o przekroju w kształcie półksiężyca.

Chromatic DeLuxe Steel to "młodsza siostra" topowego modelu SAXONY. Obydwie harmonijki są wyposażone w unikalne stroiki ze stali nierdzewnej. Ustnik modelu DeLuxe jest w kształcie półksiężyca i został posrebrzony, przez co zapewnia doskonałe właściwości poślizgu ust podczas grania. Przesówka działa płynnie i cicho, umożliwiając delikatne i szybkie granie. DeLuxe STEEL charakteryzuje się jasnym, pełnym dźwiękiem we wszystkich rejestrach. Fantastyczna, szybka reakcja stroika jest osiągnięta dzięki bardzo szczelnej i wykonanej z dużą precyzją konstrukcji. Użycie materiałów antykorozyjnych dla wszystkich części gwarantuje wysoką jakość oraz długą żywotność harmonijki. Niezawodne wentyle zostały zapożyczone z modelu Saxony. Ponadto ten model harmonijki występuje w wielu przydatnych tonacjach poza standardowym C. W przypadku strojenia Standard w 12 kanałach dostępne są trzy pełne oktawy (strój temperowany), gdzie A4=443 Hz.

STRÓJ ORCHESTRA
różni się od stroju zwykłego w C tym, że zamiast dwóch ostatnich kanałów zostały dodane dwa w dolnym rejestrze.
Dzięki temu skala zaczyna się od niższego G zamiast C. 


FILMY VIDEO:

Produkty powiązane