Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Nowy 5x Harmonijka Seydel 1847 Wilde Rock Tuning Zobacz większe

5x Harmonijka Seydel 1847 Wilde Rock Tuning

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL SIGNATURE MODEL - Wilde Rock Tuning
Zestaw 5 tonacji w etui

Specjalny strój harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

1 935,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka ustna SEYDEL SIGNATURE MODEL - Wilde Rock Tuning

5 harmonijek w tonacjach: G, A, Bb, C i D
w etui 

Endorser stajni SEYDEL - Will Wilde jest wynalazcą tego specjalnego stroju harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.


Oto jak wynaleziono ten strój i dlaczego Will używa go regularnie od kilku lat:
„Zaprojektowałem ten układ dźwięków specjalnie do grania hard rocka i blues-rocka na harmonijce. Chociaż uwielbiam standardowe strojenie Richtera, zawsze uważałem za frustrujące, gdy chodzi o zagrywki w stylu„ rockowej gitary ”, i szczególnie w górnej oktawie Wilde Rock Tuning rozwiązuje wszystkie problemy, jakie miałem z Richter,em zachowując bluesowy charakter klasycznej harmonijki podczas grania w drugiej pozycji, którą wszyscy znamy i kochamy. Podczas gdy strojenie Richtera zostało zaprojektowane przede wszystkim do grania akordów durowych i skali durowej w pierwszej pozycji, strojenie Wilde'a jest specjalnie zaprojektowane do grania molowej pentatoniki i bluesowych zagrywek w drugiej pozycji we wszystkich trzech oktawach.
Zawsze preferowałem dźwięk harmonijki na wdechu i podczas bendingu (podciągu), ponieważ można uzyskać więcej ekspresji i lepszego brzmienia oraz vibrato, w porównaniu do grania dźwięku na wydechu. Zatem w strojeniu Wilde WSZYSTKIE root notes (główne dźwięki) we wszystkich kanałach 1-10 są grane na wdechu we wszystkich trzech oktawach. Myślę, że tuning Wilde to konfiguracja, na którą czekał każdy poszukujący dobrego brzmienia rockowej harmonijki. ”

Harmonijki Wilde Rock Tuning są przez fabrykę składane wyłącznie na zamówienie. Jeśli więc harmonijka w wybranej przez Ciebie tonacji nie wyświetla się jako "wysyłka natychmiast", prosimy złożyć zamówienie i cierpliwie poczekać - maksymalnie 14 dni.

Produkty powiązane