Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Zestaw do nauki gry na harmonijce - Seydel Just Play Harmonica

Nowy produkt

Zestaw SEYDEL Just Play Harmonica - Junior Starter Kit

HARMONIJKA Seydel + broszura (36 stron) + warsztaty wideo dla dzieci w wieku od 6 do 99 lat.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

129,90 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw SEYDEL Just Play Harmonica - Junior Starter Kit

HARMONIJKA Seydel + broszura (36 stron) + warsztaty wideo dla dzieci w wieku od 6 do 99 lat.

 
Podczas tego warsztatu nauczysz się grać na harmonijce - to gwarantowane - nawet jeśli wcześniej nie grałeś na żadnym instrumencie. Twój nauczyciel Pan Just pomoże Ci odnieść sukces krok po kroku! Dzięki filmom (i programom multimedialnym) możesz z łatwością ćwiczyć w dowolnym miejscu.
Dziesięć piosenek na każdą okazję i wysokiej jakości harmonijka "JUSTY" w C-dur! Wystarczy zeskanować kody QR w książeczce za pomocą smartfona, a każda lekcja rozpocznie się automatycznie - to takie proste!

 

Unikalna metoda tutoriala z "Panem Justem" jako dyrygentem jest bardzo łatwa do zrozumienia i granie z nim sprawia dużo radości.

W książce znajdziecie również nuty / zakładki i teksty każdej piosenki. W klipach wideo nuty przewijają się powoli od prawej do lewej i można grać dalej, dopóki nie zagrasz z pamięci.


Dodatkowo każdy utwór można uruchomić jako program multimedialny na komputerze stacjonarnym. Gdy tylko nauczysz się jak grać określoną piosenkę, możesz wyciszyć harmonijkę i grać do akompaniamentu pianina.

Możesz także użyć darmowej aplikacji "SEYDEL-JUSTY", aby uruchomić program nauki w pełnym trybie na telefonie z Androidem!

5.jpg   

Nauka gry na harmonijce nigdy nie była łatwiejsza!

*prezentowany na zdjęciach smartfon nie jest częścią oferowanego zestawu

Produkty powiązane