Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Zestaw topowych harmonijek SEYDEL - PRIME SET

Nowy produkt

ZESTAW NAJLEPSZYCH HARMONIJEK SEYDEL w kolekcjonerskim wydaniu

W bardzo eleganckim etui znajduje się: 1. Harmonijka chromatyczna Seydel Saxony Chromatic, 2. Harmonijka diatoniczna Seydel 1847 Noble oraz 3. Srebrny naszyjnik

Więcej szczegółów

1 861,20 zł brutto

-10%

2 068,00 zł brutto

Więcej informacji

SEYDEL PRIME SET

made-in-germany-5.png

ZESTAW NAJLEPSZYCH HARMONIJEK SEYDEL w kolekcjonerskim wydaniu
- harmonijka chromatyczna SEYDEL SAXONY
- harmonijka diatoniczna SEYDEL 1847 NOBLE
- srebrny wisiorek-harmonijka na srebrnym łańcuszku
- bardzo eleganckie etui


 

Możesz wybrać tonację harmonijek w zestawie.
 


Modelem SAXONY fabryka SEYDEL otworzyła zupełnie nowy rozdział w historii produkcji harmonijek chromatycznych.

SAXONY CHROMATIC to profesjonalna harmonijka chromatyczna, łącząca w sobie nowoczesną technologię produkcji stroików z nierdzewnej stali (znaną również z harmonijki diatonicznej SEYDEL 1847) z długoletnim doświadczeniem fabryki SEYDEL w budowie najbardziej profesjonalnych harmonijek chromatycznych.

- pełny i głośny dźwięk każdej nuty i rewelacyjna prędkość reakcji stroika, nawet podczas bardzo mocnego zadęcia
- niezawodne wentyle wytworzone z całkowicie nowatorskiego materiału
- mniejsze straty powietrza dzięki zoptymalizowaniu kształtu blaszek stroikowych (wykonanych ze stali chirurgicznej)
- ekstremalnie mała tolerancja przy dopasowaniu stroika i blaszki stroikowej (stroik jest idealnie dopasowany do otworu blaszki)
- ustnik z okrągłymi otworami kanałów - usprawniony mechanizm przesuwu registra
– dla lepszej szczelności i wygody grania, całkowicie odporny na zacinanie się
- pokrywy wykonane ze stali nierdzewnej pokryte matowym chromem (polepszającym możliwości szybkiego i komfortowego przesuwania harmonijki w ustach)
- pokrywy maksymalnie otwarte z tyłu dla uzyskania głębi i odpowiedniego rozprzestrzeniania się dźwięku oraz większej głośności instrumentu
- wysoka precyzja produkcji aluminiowych grzebieni, zaprojektowanych po kątem odpowiedniego rezonansu, pokrytych metaliczną powłoką.

STRÓJ ORCHESTRA różni się od stroju zwykłego w C tym, że zamiast dwóch ostatnich kanałów zostały dodane dwa w dolnym rejestrze. Dzięki temu skala zaczyna się od niższego G zamiast C.1847 NOBLE to flagowy model SEYDEL.
Stroiki z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aluminiowy korpus i matowe pokrywy.
1847nmix.jpg

Maksymalna szczelność, jakiej można żądać od harmonijki osiągnięta dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu stroików i blaszek stroikowych. Dźwięk jest głośny i pełny. Fenomenalnie szybka reakcja stroika na wdechu i wydechu. Ekstremalna żywotność - stroiki ze stali nierdzewnej są dużo bardziej wytrzymałe od swoich mosiężnych odpowiedników. Aluminiowy, zaokrąglony na rogach korpus, wycięty przy pomocy obrabiarki CNC. Pokrywy wykonane ze stali i pokryte najwyższej jakości chromem MATOWE. Rogi pokryw oczywiście zaokrąglone dla najlepszego komfortu podczas grania. Harmonijka zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wewnątrz oprócz instrumentu znajduje się ściereczka z mikrofibry do wycierania i polerowania harmonijki.


Mała harmonijka wykonana została ze srebra (próba 925). Korpus z ONYXu. Laserowy grawerunek. Srebrny łańcuszek i skórzany paseczek w komplecie.