Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Seydel 1847 Classic EDharmonica

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL 1847 Classic ED Harmonica.

Zupełnie nowatorski układ dźwięków w harmonijce diatonicznej. Stroiki ze stali nierdzewnej, doskonały drewniany KLONOWY korpus. Chromowane pokrywy.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

430,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka Seydel 1847 Classic EDharmonica


Blaszki stroikowe z najwyższej jakości stali nierdzewnej i drewniany korpus.

6.jpg

Zupełnie nowatorski układ dźwięków w harmonijce diatonicznej.

 

EDharmonica pozwala początkującym osiągnąć szybkie wyniki i oferuje niezwykłe możliwości zaawansowanym. Na EDharmonica nuty powtarzają się w każdej oktawie, tak jak w przypadku wszystkich popularnych współczesnych instrumentów muzycznych. Aby nauczyć się całego układu nut, musisz tylko pamiętać układ na pierwszych trzech kanałach.


SZYBKIE WYNIKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - EDharmonica jest zaprojektowana zgodnie z prawami muzyki i została stworzona specjalnie dla łatwiejszej nauki i szybkich rezultatów.  
WIĘKSZE POTENCJAŁ DLA ZAAWANSOWANYCH - EDharmonica umożliwia zaawansowanym i średnio zaawansowanym harmonijkarzom wygodną grę we wszystkich gatunkach muzycznych, w różnych tonacjach, oferuje więcej możliwości w muzyce bluesowej i jest idealna do występów solowych.  
BEZPŁATNE KURSY ONLINE i setki TABULATUR. Aby pomóc Ci opanować instrument, istnieje 10 kursów online od początkującego do zaawansowanego i ponad 500 tabulatur. Wszystko to jest dostępne za darmo na stronie: https://edharmonica.com/

 

 

Produkty powiązane