Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Seydel 1847 Lightning

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL 1847 LIGHTNING.

Stroiki z POLEROWANEJ stali nierdzewnej, korpus i pokrywy również ze stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

490,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka Seydel 1847 Lightning

www.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

LIGTNING 1847 ze stroikami z polerowanej stali nierdzewnej - marzenie każdego harmonijkarza!
 

Harmonijka wykonana bez kompromisów: najlepsze dostępne komponenty i mistrzowskie rzemiosło firmy SEYDEL.

1847 Lightning występuje w 7 najczęściej używanych tonacjach: G, A, Bb, C, D, E i F. Występuje również jako zestaw 7 harmonijek w etui.

Co sprawia, że harmonijka ta jest tak wyjątkowa?


Po raz pierwszy do budowy harmonijki wykorzystane zostały POLEROWANE stroiki ze stali nierdzewnej. Zapewniają najlepszą reakcję stroika (responsywność), dobrze zbalansowane "mięsiste" brzmienie i bardzo długą żywotność. Polerowane stroiki występowały jak dotąd tylko w harmonijkach specjalnie customizowanych, a z uwagi na czasochłonność i wielką precyzję wykonania - instrumenty te były ekstremalnie drogie.

Nie tylko stroiki są tu nie lada innowacją. Harmonijka została wyposażona w ciężki korpus również wykonany ze stali nierdzewnej, który nie tylko dodaje dodatkową wagę (harmonijka waży 155 gramów!) ale także zyskuje bardzo dużo na rezonansie. 

Błyszczące pokrywy z trójwymiarową inskrypcją 1847 - jakże by inaczej - ze stali nierdzewnej. Są również boczne otwory wentylacyjne zapewniające harmonijkarzowi odczucie większej głośności podczas grania (wcześniej stosowane w pokrywach 1847 Noble). Pokrywy te są całkowicie zaokrąglone z przodu i szeroko otwarte z tyłu, aby uzyskać najlepszą projekcję dźwięku. 

Wszystkie podzespoły (nawet śruby i nity) wykonane z materiałów antykorozyjnych. 1847 Lightning została zaprojektowana jako harmonijka na całe życie.

DŹWIĘK DOPRACOWANY DO PERFEKCJI

Produkty powiązane