Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Zestaw harmonijek Seydel 1847 Lightning x7

Nowy produkt

Zestaw harmonijek SEYDEL 1847 LIGHTNING

Stroiki z POLEROWANEJ stali nierdzewnej, korpus i pokrywy również ze stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

W twoim domu w ciągu 7 dni od zamówienia

3 400,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw harmonijek Seydel 1847 Lightning

harmonijka.comharmonijka.commade-in-germany-5.png

LIGTNING 1847 ze stroikami z polerowanej stali nierdzewnej - marzenie każdego harmonijkarza!

 

Zestaw 7 najczęściej używanych tonacji: G, A, Bb, C, D, E i F. Zapakowane w świetne etui.Harmonijka wykonana bez kompromisów:
 najlepsze dostępne komponenty i mistrzowskie rzemiosło firmy SEYDEL.


Co sprawia, że harmonijka ta jest tak wyjątkowa?


Po raz pierwszy do budowy harmonijki wykorzystane zostały POLEROWANE stroiki ze stali nierdzewnej. Zapewniają najlepszą reakcję stroika (responsywność), dobrze zbalansowane "mięsiste" brzmienie i bardzo długiej żywotności. Polerowane stroiki występowały jak dotąd tylko i w harmonijkach specjalnie customizowanych, a z uwagi na czasochłonność i wielką precyzję wykonania - instrumenty te były ekstremalnie drogie.

Nie tylko stroiki są tu nie lada innowacją. Harmonijka została wyposażona w ciężki korpus również wykonany ze stali nierdzewnej, który nie tylko dodaje dodatkową wagę (harmonijka waży 155 gramów!) ale także zyskuje bardzo dużo na rezonansie. 

Błyszczące pokrywy z trójwymiarową inskrypcją 1847 - jakże by inaczej - ze stali nierdzewnej. Są również boczne otwory wentylacyjne zapewniające harmonijkarzowi odczucie większej głośności podczas grania (wcześniej stosowane w pokrywach 1847 Noble). Pokrywy te są całkowicie zaokrąglone z przodu i szeroko otwarte z tyłu, aby uzyskać najlepszą projekcję dźwięku. 

Wszystkie podzespoły (nawet śruby i nity) wykonane z materiałów antykorozyjnych. 1847 Lightning została zaprojektowana jako harmonijka na całe życie.

DŹWIĘK DOPRACOWANY DO PERFEKCJI

Produkty powiązane