Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka Hohner Marine Band Thunderbird

Nowy produkt

Harmonijka ustna HOHNER Marine Band Thunderbird


Harmonijki LOW o oktawę niższe niż standardowe.

Mosiężne stroiki - bambusowy korpus - strój standardowy.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

322,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka HOHNER Marine Band Thunderbird

mbdl.JPG

HOHNER Marine Band Thunderbird łączy w sobie cechy legendarnej harmonijki z szeregiem najnowocześniejszych udoskonaleń, które najlepiej można opisać jako zmodyfikowaną wersję Marine Band Classic.

     Czasami dźwięk harmonijki ustnej w zwykłym strojeniu po prostu nie jest wystarczająco niski, aby naprawdę zrównoważyć moc gitary, basu i perkusji. Wyposażona w opatentowany bambusowy grzebień Marine Band Thunderbird oferuje idealne rozwiązanie.
Została ona dostrojona o oktawę niżej niż standardowe harmonijki i ma innowacyjne, zwężające się pokrywy, które zapobiegają "brzęczeniu" niskich stroików, zainspirowane pracą legendarnego twórcy harmonijek Joe Filisko.
Harmonijka w obniżonej oktawie, zapewnia potężny, bogaty dźwięk, który sprawi, że podłoga się trzęsie. Poznaj nieznany dotąd wymiar głębokiej tonacji, pozwól się ponieść nowym przygodom dźwiękowym i zmień sposób postrzegania brzmienia harmonijki.

Historia Od ponad 100 lat Marine Band jest ulubioną harmonijką artystów takich jak Little Walter, Paul Butterfield, Mickey Raphael i Kim Wilson. Od 1896 roku profesjonalni harmonijkarze poszukujący wyjątkowego i unikalnego brzmienia grają w Hohner Marine Band jako swoim ulubionym instrumencie.     

Stroiki mosiężne
Grubość blaszki stroikowej 0,9mm

Korpus bambusa, potrójnie lakierowany.
Ulepszona konstrukcja pokrywy dla większej objętości i zwiększonej stabilności
Zaokrąglone narożniki zewnętrzne dla większego komfortu gry
Tekstylne etui na zamek w komplecie (zapewnia wygodne przechowywanie harmonijki)
Długość - 10 cm

 

Produkty powiązane