Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Obniżka! Harmonijka Seydel Steel Wilde Rock Tuning Zobacz większe

Harmonijka Seydel Steel Wilde Rock Tuning

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL SIGNATURE MODEL - Wilde Rock Tuning

Specjalny strój harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.

Więcej szczegółów

Harmonijka produkowana na zamówienie

293,40 zł brutto

-10%

326,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka ustna SEYDEL SIGNATURE MODEL - Wilde Rock Tuning

 Endorser stajni SEYDEL - Will Wilde jest wynalazcą tego specjalnego stroju harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.


Oto jak wynaleziono ten strój i dlaczego Will używa go regularnie od kilku lat:
„Zaprojektowałem ten układ dźwięków specjalnie do grania hard rocka i blues-rocka na harmonijce. Chociaż uwielbiam standardowe strojenie Richtera, zawsze uważałem za frustrujące, gdy chodzi o zagrywki w stylu„ rockowej gitary ”, i szczególnie w górnej oktawie Wilde Rock Tuning rozwiązuje wszystkie problemy, jakie miałem z Richter,em zachowując bluesowy charakter klasycznej harmonijki podczas grania w drugiej pozycji, którą wszyscy znamy i kochamy. Podczas gdy strojenie Richtera zostało zaprojektowane przede wszystkim do grania akordów durowych i skali durowej w pierwszej pozycji, strojenie Wilde'a jest specjalnie zaprojektowane do grania molowej pentatoniki i bluesowych zagrywek w drugiej pozycji we wszystkich trzech oktawach.
Zawsze preferowałem dźwięk harmonijki na wdechu i podczas bendingu (podciągu), ponieważ można uzyskać więcej ekspresji i lepszego brzmienia oraz vibrato, w porównaniu do grania dźwięku na wydechu. Zatem w strojeniu Wilde WSZYSTKIE root notes (główne dźwięki) we wszystkich kanałach 1-10 są grane na wdechu we wszystkich trzech oktawach. Myślę, że tuning Wilde to konfiguracja, na którą czekał każdy poszukujący dobrego brzmienia rockowej harmonijki. ”Harmonijki Wilde Rock Tuning są przez fabrykę składane wyłącznie na zamówienie. Jeśli więc harmonijka w wybranej przez Ciebie tonacji nie wyświetla się jako "wysyłka natychmiast", prosimy złożyć zamówienie i cierpliwie poczekać - maksymalnie 14 dni.SESSION STEEL jest ulepszoną wersją znanej harmonijki Blues Session - z takimi samymi stroikami jak w modelu 1847. Rozpoznawalny wygląd i techniczna niezawodność, do tego doskonała "grywalność" i niepowtarzalny dźwięk.

Ergonomiczne pokrywy ze stali nierdzewnej, zaokrąglone na ustnik. Korpus plastikowy (ABS) z wgłębieniem na blaszkę stroikową. Nity i śruby ze stali nierdzewnej. Minimalne zużycie powietrza osiągnięte przez bardzo dokładne dopasowanie otworów blaszki stroikowej i stroików. Stroiki ze stali nierdzewnej mają jasny i pełny dźwięk (same stroiki są dokładnie takie same jak w modelach 1847). Do każdej harmonijki wygodne, skórzane etui w komplecie.


Produkty powiązane