Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Seydel Souncheck - Blues Beginner Pack Session Steel Zobacz większe

Harmonijka Seydel Session Steel C w zestawie z książką i kursem online

Nowy produkt

Harmonijka ustna SEYDEL Session STEEL Standard + książka do nauki + kurs nauki gry ONLINE

Harmonijka Seydel Steel - stroiki ze stali nierdzewnej, korpus z pomarańczowego plastiku, chromowane pokrywy. W zestawie do nauki gry dla początkujących. Książka i kurs z podstawowymi wiadomościami jak rozpocząć przygodę.

Więcej szczegółów

Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

240,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka ustna SEYDEL Session STEEL Standard + książka do nauki + kurs nauki gry ONLINE

www.harmonijka.comwww.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.png

W skład zestawu wchodzi: harmonijka Seydel Blues Session STEEL w tonacji C, książka oraz kurs ONLINE ze ścieżkami AUDIO i ćwiczeniami.


Do kursu dołączono wiele przykładów mp3 i co najważniejsze – podkłady, z którymi można ćwiczyć (do pobrania)! Ta pozycja dostarcza podstawowej wiedzy o harmonijce ustnej, zaprezentowanej w przejrzystej formie. Są tam wszystkie podstawowe zagadnienia, o których warto wiedzieć. JEŚLI ZACZYNASZ PRZYGODĘ Z HARMONIJKĄ - będzie to świetny punkt wyjścia.
UWAGA - książka oraz kurs jest w dwóch językach: angielskim i niemieckim!

TAK WYGLĄDA KURS (przykłady):

  


SESSION STEEL jest ulepszoną wersją znanej harmonijki Blues Session - z takimi samymi stroikami jak w modelu 1847. Rozpoznawalny wygląd i techniczna niezawodność, do tego doskonała "grywalność" i niepowtarzalny dźwięk.

Ergonomiczne pokrywy ze stali nierdzewnej, zaokrąglone na ustnik. Korpus plastikowy (ABS) z wgłębieniem na blaszkę stroikową. Nity i śruby ze stali nierdzewnej. Minimalne zużycie powietrza osiągnięte przez bardzo dokładne dopasowanie otworów blaszki stroikowej i stroików. Stroiki ze stali nierdzewnej mają jasny i pełny dźwięk (same stroiki są dokładnie takie same jak w modelach 1847). Do każdej harmonijki wygodne, skórzane etui w komplecie. Szeroki wybór tonacji - od LC do F.

seydel-session-steel-standard.jpg

Produkty powiązane