Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Suzuki Pure Harp MR-550 C

Nowy produkt

Harmonijka z korpusem oraz pokrywami z wysezonowanego palisandru.

Więcej szczegółów

378,00 zł brutto

-10%

420,00 zł brutto

Więcej informacji

SUZUKI Pure Harp MR-550 C

Po raz kolejny Suzuki zbadało i opracowało unikalne harmonijki klasy profesjonalnej. Wykorzystując najbardziej wysezonowane drewno i wyjątkową technikę budowy, Suzuki z dumą oferuje nową linię harmonijek z palisandru.

Palisander jest poszukiwany przez muzyków z całego świata, od gitarzystów klasycznych po czołowych skrzypków. Drewno to pozwala na unikalne właściwości tonalne, a użyte w konstrukcji harmonijki daje cieplejsze brzmienie.

Palisander dobrze wpływa na prędkość dźwięku, oraz szeroki zakres średnich i niskich tonów, które nadają całemu instrumentowi bogactwo brzmienia.

Przeprojektowane stroiki, będące sercem instrumentu, zostały wyprodukowane z myślą o zaawansowanych harmonijkarzach. Nowe stroiki ułatwiają wydobycie z harmonijki diatonicznej pełnej skali chromatycznej - i to zaraz po wyjęciu z pudełka! Umożliwiają łatwą grę, szczególnie przy technikach overblow i overdraw.

MR-550 to najnowsza harmonijka firmy Suzuki. Nawet pokrywy to palisander! Daje temu modelowi bogaty, ciemny i bluesowy ton, który sprawi, że twoja publiczność będzie błagać o więcej. Jeśli szukasz tradycyjnego brzmienia - bogactwo tego instrumentu jest niezrównane.