Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Suzuki Pure Harp MR-550 C

Nowy produkt

Harmonijka ustna Suzuki Pure Harp MR-550 C.

Harmonijka z korpusem oraz pokrywami z wysezonowanego palisandru.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

420,00 zł brutto

Więcej informacji

Harmonijka Suzuki Pure Harp MR-550 C.

Korpus i pokrywy wykonane z najwyższej jakości palisandru.
 

Po raz kolejny Suzuki opracowało unikalne harmonijki klasy profesjonalnej. Wykorzystując dobrze wysezonowane drewno i wyjątkową technikę budowy, firma Suzuki z dumą oferuje nową linię harmonijek z palisandru.

Palisander jest poszukiwany przez muzyków z całego świata, od gitarzystów klasycznych po czołowych skrzypków. Drewno to pozwala na unikalne właściwości tonalne, a użyte w konstrukcji harmonijki daje cieplejsze brzmienie. Palisander dobrze wpływa na prędkość dźwięku, oraz szeroki zakres średnich i niskich tonów, które nadają całemu instrumentowi bogactwo brzmienia.

Przeprojektowane stroiki, będące sercem instrumentu, zostały wyprodukowane z myślą o zaawansowanych harmonijkarzach. Nowe stroiki ułatwiają wydobycie z harmonijki diatonicznej pełnej skali chromatycznej - i to zaraz po wyjęciu z pudełka! Umożliwiają łatwą grę, szczególnie przy technikach overblow i overdraw.

MR-550 to najnowsza harmonijka firmy Suzuki. Pokrywy to również prawdziwy palisander! Daje on temu modelowi bogaty, ciemny i bluesowy ton. 
Jeśli szukasz tradycyjnego brzmienia - bogactwo dźwięku tego instrumentu jest niezrównane.