Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Harmonijka oktawowa Seydel CONCERTO STEEL STAR 6

Nowy produkt

Harmonijka ustna Seydel CONCERTO STEEL

Wysokiej jakości harmonijka z wyjątkowo bogatym brzmieniem. Stroiki ze stali nierdzewnej, korpus z plastiku. Chromowane pokrywy. 
Etui w komplecie.

Więcej szczegółów

W twoim domu w ciągu 5 dni od zamówienia

2 360,00 zł brutto

Więcej informacji

Seydel CONCERTO STEEL STAR 6

www.harmonijka.comwww.harmonijka.commade-in-germany-5.pngConcerto_Star6-Bildmarke.jpg

IDEALNY INSTRUMENT DO GRANIA MELODII I AKOMPANIAMENTU.
 

Znasz taką sytuację - wędrujesz lub spędzasz czas z przyjaciółmi i ktoś zaczyna śpiewać dobrze znaną piosenkę. Brakuje jednak instrumentu do akompaniamentu - nikt nie ma przy sobie akordeonu ani gitary...
CONCERTO STEEL STAR 6 to wszechstronny, poręczny instrument, który możesz mieć zawsze przy sobie i doskonale nadaje się do akompaniamentu i grania melodii. Może natychmiast stworzyć bardzo dobry nastrój - GWARANTUJEMY że jego dźwięk jest bardzo podobny do akordeonu.

FUNKCJE TECHNICZNE I MUZYCZNE:

Każda harmonijka jest nastrojona w systemie richtera. Pojedyncza harmonijka pozwala zagrać akord tonalny (I) i dominant-7 (V). Te akordy pozwalają poruszać się w prostych tradycyjnych utworach. Jednak w pojedynczej harmonijce, akord IV (subdominantowy) jest niedostępny. Dopiero CONCERTO STAR 6 dzięki połączeniu 6 harmonijek zapewnia pełną kadencję. 
... czyli mówiąc po ludzku zagrać możesz już kompletnie wszystko!!! 

Solidny wspornik wykonany z polerowanej stali nierdzewnej mieści 6 pojedynczych harmonijek. Ich rozmieszczenie jest zgodne z zasadą koła kwintowego. Dwa obracane uchwyty ze stali nierdzewnej pozwalają bardzo wygodnie zmieniać harmonijki - gwiazda jest po prostu obracana przed ustami.

Kolejność tonacji w standardowym zestawie to: Bb, F, C, HG, D i A.
CASS-circle-of-fifth-CONCERTO_STAR6_std.

Najczęściej używana kadencja (I, IV, V) staje się "grywalna" wraz z akordem IV. Dzięki logicznemu rozmieszczeniu pojedynczych tonacji, bardzo łatwo i szybko można znaleźć odpowiedni akord.

Wiele akordów dostępnych w SEYDEL CONCERTO STAR 6 można zagrać zarówno na wdechu jak i wydechu. To bardzo pomaga podczas grania długich utworów - po prostu nie zabraknie ci powietrza.

Instrument dostarczany w praktycznej torbie, wykonanej z czarnej tkaniny.


JEŻELI CHCESZ INNY ZESTAW NIŻ ZAPROPONOWANY - możesz wybrać 6 spośród tonacji: A, Bb, B, C, Db, D, Eb, E, F, HG i ustawić je w dowolnej kolejności. 


Wszystkie części zapasowe do tej harmonijki są dostępne w ciągłej sprzedaży.

Produkty powiązane