PULMONICA
PULMONICA

PULMONICA

PULMONICA® została wynaleziona w Stanach Zjednoczonych przez Danę Keller w 2013 roku, jako urządzenie treningowe dla układu oddechowego. Celem było stworzenie przyrządu, który pozytywnie wpłynie na zdrowie i jednocześnie będzie przyjemny w użytkowaniu. Pacjenci, którzy czerpią radość z gry, będą ćwiczyć częściej i dłużej, co przyczyni się do lepszych wyników medycznych. PULMONICA® umożliwia łagodny trening dróg oddechowych i pomaga w walce z chorobami płuc, takimi jak POChP i astma. Nie tylko pacjenci z problemami z płucami mogą z niej korzystać, ale wszyscy, którzy pragną oddychać lepiej.

PULMONICA® pozwala na oddychanie pod postępującym oporem i trenuje płuca. Wzmocnienie przepony stanowi podstawę do świadomego oddychania. Grając kilka nut naraz, wywołujemy częstotliwości, które powodują wibracje w płucach. To działa wykrztuśnie. Po pewnym czasie oddychanie staje się łatwiejsze, a dostęp tlenu do organizmu poprawia się.

W okresie od stycznia do maja 2013 roku przeprowadzono medycznie nadzorowane badania z udziałem PULMONICA w Senior Friendship Center w Sarasocie na Florydzie pod nadzorem dr. Williama Weissa, pulmonologa pracującego w Senior Friendship Center przez 18 lat. Wszyscy uczestnicy badania byli testowani pod kątem III stopnia POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc) bez innych poważnych współistniejących chorób, takich jak niewydolność serca zastoinowego (CHF). Wyniki z medycznie nadzorowanego badania były niezwykle pozytywne. Wszyscy pacjenci poprawili jakość swojego życia, wyniki spirometrii oraz wynik testu sześciominutowego marszu. Wszyscy zgodzili się, że im więcej grali na PULMONICA®, tym lepiej oddychali i lepiej się czuli.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku