Harmonijka Seydel 1847 Wilde Rock Minor

103

1847 z drewnianym korpusem

Tonacja
479,00 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie - sprowadzimy w ciągu max 10 dni

Opis

Harmonijka ustna SEYDEL SIGNATURE MODEL - Wilde Rock Minor Tuning
Seydel 1847 Classic


ZOBACZ OPIS STROJU Z TABELĄ DŹWIĘKÓW

 Endorser stajni SEYDEL - Will Wilde jest wynalazcą tego specjalnego stroju harmonijki, który doskonale nadaje się do „ostrzejszych” stylów muzycznych, takich jak Hardrock czy Blues-Rock.

W strojeniu Minor tonacje określa 2 kanał na wdechu - co znaczy że do grania w 2 pozycji w tonacji utworu A - użyjesz harmonijki również w tonacji A.

Stroiki z najwyższej jakości stali nierdzewnej i drewniany korpus.

harmonijka.comharmonijka.comharmonijka.commade-in-germany-5.png 

Maksymalna szczelność, jakiej można żądać od harmonijki osiągnięta dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu stroików i blaszek stroikowych. Dźwięk jest głośny i pełny. Fenomenalnie szybka reakcja stroika na wdechu i wydechu. Ekstremalna żywotność - stroiki ze stali nierdzewnej są dużo bardziej wytrzymałe od swoich mosiężnych odpowiedników. Drewniany, zaokrąglony na rogach korpus, zupełnie odporny na wilgoć - nawet po wielu latach grania nie zmieni swojej struktury. Pokrywy wykonane ze stali i pokryte najwyższej jakości chromem (powłoka chromowa grubości 0,4 mm). Rogi oczywiście zaokrąglone dla najlepszego komfortu podczas grania. Harmonijka zapakowana jest w eleganckie pudełko, chronione dodatkowo przez tekturowe etui. Wewnątrz oprócz instrumentu znajduje się ściereczka z mikrofibry do wycierania i polerowania harmonijki.

Szczegóły produktu
103
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku