Junior Starter Kit

100

Harmonijka + kurs online + książeczka

157,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępna natychmiast

Opis

Zestaw SEYDEL Just Play Harmonica - Junior Starter Kit

HARMONIJKA Seydel + broszura (36 stron) + warsztaty wideo dla dzieci w wieku od 6 do 99 lat.

 

 - ZOBACZ PREZENTACJĘ BARTKA ŁĘCZYCKIEGO

 - ZOBACZ PREZENTACJĘ FIRMY SEYDEL

Podczas tego warsztatu nauczysz się grać na harmonijce - to gwarantowane - nawet jeśli wcześniej nie grałeś na żadnym instrumencie. Twój nauczyciel Pan Just pomoże Ci odnieść sukces krok po kroku! Dzięki filmom (i programom multimedialnym) możesz z łatwością ćwiczyć w dowolnym miejscu.
Dziesięć piosenek na każdą okazję i wysokiej jakości harmonijka "JUSTY" w C-dur! Wystarczy zeskanować kody QR w książeczce za pomocą smartfona, a każda lekcja rozpocznie się automatycznie - to takie proste!

 

Unikalna metoda tutoriala z "Panem Justem" jako dyrygentem jest bardzo łatwa do zrozumienia i granie z nim sprawia dużo radości.

W książce znajdziecie również nuty / zakładki i teksty każdej piosenki. W klipach wideo nuty przewijają się powoli od prawej do lewej i można grać dalej, dopóki nie zagrasz z pamięci.


Dodatkowo każdy utwór można uruchomić jako program multimedialny na komputerze stacjonarnym. Gdy tylko nauczysz się jak grać określoną piosenkę, możesz wyciszyć harmonijkę i grać do akompaniamentu pianina.

Możesz także użyć darmowej aplikacji "SEYDEL-JUSTY", aby uruchomić program nauki w pełnym trybie na telefonie z Androidem!

5.jpg    

Nauka gry na harmonijce nigdy nie była łatwiejsza!

*prezentowany na zdjęciach smartfon nie jest częścią oferowanego zestawu

 

Szczegóły produktu
100
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku