Mikrofon HOHNER HARP BLASTER

105

Mikrofon dedykowany do harmonijki.

799,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępna natychmiast

Opis

Mikrofon HOHNER HARP BLASTER

Harp Blaster HB52 to poważny, nowoczesny mikrofon wykorzystujący komponenty najwyższej jakości. Wykonany ręcznie w całości z metalu, ma gruby odlewany korpus z częściami ze stopu cynku i chromowanymi detalami. Nie tylko wytrzyma wyjątkowo brutalne warunki, z jakimi może zetknąć się mikrofon harmonijkowy podczas grania; zrobi to, umożliwiając jednocześnie znacznie lepsze brzmienie w porównaniu do innych mikrofonów harmonijkowych.

Oparty na inspiracji wybranej grupy profesjonalnych muzyków i wzorowany na brzmieniu legendarnych mikrofonów harmonijkowych w stylu vintage, Harp Blaster HB52 wyznacza nowy standard. Zaprojektowany jako idealny dla harmonijkarza, jest wygodny do trzymania i używania przez długi czas, zapewniając, że muzyka może płynąć bez przeszkód i osiągnąć maksymalny dźwięk i ekspresję.
Dostosowany do potrzeb profesjonalistów, zaprojektowany zgodnie z bezkompromisowymi standardami, łączy fantastyczną jakość dźwięku z optymalną łatwością użytkowania i maksymalną wytrzymałością.
HOHNER we współpracy z firmą sE wspólnie podążali za ideałem, tworząc najnowocześniejszy produkt, który zadowoli najbardziej wymagającego harmonijkarza. Łącząc doświadczenie SE w dynamicznych kapsułach i projektach akustycznych z niezrównanymi kompetencjami HOHNERa w harmonijkach od ponad 160 lat, Harp Blaster spełnia najwyższe oczekiwania muzyków i wymagających inżynierów dźwięku.
Idealnie dopasowana do łatwego trzymania i obsługi, wysoce reaktywna obudowa reaguje bezpośrednio na technikę dłoni i ekspresję muzyczną.
 Wysoki poziom wyjściowy i wysoka impedancja odpowiednio wysterują wzmacniacz bez potrzeby stosowania jakichkolwiek konwerterów impedancji, pedałów doładowania lub kostek efektowych.

Mikrofon posiada regulację głośności wykorzystującą potencjometr Bourns® i chromowane, radełkowane pokrętło w romby, dzięki czemu jest odporny na poślizg i niezawodny. Jeśli nie chcesz mieć regulacji głośności, możesz ją wewnętrznie wyłączyć.
Zdecydowano się na użycie gniazda XLR, w przeciwieństwie do dołączonego kabla, gniazda 1/4 lub złącza śrubowego, aby uniknąć typowej pięty achillesowej wśród mikrofonów harmonijkowych. Podłączony kabel może łatwo ulec uszkodzeniu w lutowaniu, zmieniając mikrofon w przycisk do papieru, dopóki nie będzie można go naprawić. Gniazdo XLR zapewnia lepszą łączność, która z czasem nie staje się hałaśliwa ani wybredna, jak złącze śrubowe lub gniazdo 1/4, a wewnętrzny mechanizm blokujący zapewnia dodatkowe zabezpieczenie sygnału - na wypadek, gdyby kabel został szarpany, zaczepiany lub nadepnięty. Mechanizm blokujący gniazda XLR HB52 można również łatwo wyłączyć, jeśli takie są Twoje preferencje.
Jak wspomniano wcześniej, ten mikrofon nie jest delikatny. W ferworze występów możesz go upuścić, kopnąć lub wbić nim gwoździe. Jest zbudowany tak, aby był narzędziem przydatnym w sytuacji koncertowej. Jeśli nie zanurzysz go we wrzącej wodzie ani w niczym podobnym - powinien wytrzymać Tobą całe życie! 

 

SPECYFIKACJA:

Typ wkładki: dynamiczna
Charakterystyka kierunkowa: wielokierunkowa
Cewka drgająca: miedź
Magnes: neodym
Zakres częstotliwości: 22 Hz - 16 000 kHz
Czułość: 17,8 mV / Pa (-35 dBV)
Impedancja elektryczna: 45 kOhm
Złącze: 3-pinowe męskie złącze XLR
Średnica: 50 mm
Długość: 78 mm
Waga: 205 g


Zobacz wideo Steva Bakera o tym mikrofonie (ang):

Szczegóły produktu
105
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku