Wzmacniacz SEYDEL Hyperamp - combo do harmonijki

110

Lampowy wzmacniacz, combo specjalnie zaprojektowany do harmonijki ustnej. Rewelacyjne brzmienie!

8 370,00 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie - sprowadzimy w ciągu max 10 dni

Opis

Seydel Hyperamp HA1510 REV MK II

Lampowy wzmacniacz, combo specjalnie zaprojektowany do harmonijki ustnej. Rewelacyjne brzmienie!

 

Piecyk ten łączy dzisiejszą technologię z klasycznym wyglądem. Lampowy wzmacniacz produkuje ciepłe i mocne brzmienie. Jest on ręcznie wykonany w Niemczech (nie trzeba chyba specjalnie podkreślać tej przewagi nad produktami z Chin) i został wyposażony w sprężynowy reverb.
Jest to druga wersja wzmacniacza, który został ulepszony ze szczególnym uwzględnieniem opinii dotychczasowych użytkowników.


Czym wyróżnia się ten model:
1. Kombinacja pokrętła Gain i Volume pozwala osiągnąć charakterystyczne Chicagowskie brzmienie przy niższej głośności (nie trzeba wzmacniacza mocno "rozkręcać" żeby go przesterować). Co również bardzo ważne - można użyć mikrofonów o wysokiej i niskiej impedancji - z możliwością regulacji (czyli mikrofonów typowo harmonijkowych typu bullet jak też mikrofonów przeznaczonych do wokalu, bez konieczności stosowania dodatkowych przejściówek zmieniających impedancję - żadne piece gitarowe nie mają tej możliwości). W wejście można podłączyć zarówno XLR jak też JACK.
2. Wejście Aux-In na panelu wzmacniacza umożliwia podłączenie źródła dźwięku takiego jak telefon lub MP3 player - co pozwala grać lub ćwiczyć z dowolnym podkładem. W dodatku jest to wejście niezależne - przesterowanie harmonijki nie przesteruje równocześnie odtwarzanego podkładu. To rzeczywiście doskonałe ułatwienie do ćwiczeń!
3. W podstawie piecyka umieszczono pokrętło-nóżkę, która pozwala na jego przechylenie. Dzięki temu można w sytuacji koncertowej lepiej się słyszeć i ogólnie poprawia to projekcję dźwięku.
4. Sprężynowy, analogowy pogłos jest wzmacniany lampą - to również skutkuje autentycznym, rasowym brzmieniem Chicagowskiego Bluesa.
5. Mamy do dyspozycji wyjście liniowe i wyjście na dodatkowy głośnik, więc ten wzmacniacz może być użyty również na dużych scenach.

Zdecydowana większość wzmacniaczy, których używają harmonijkarze, została pierwotnie zaprojektowana i zbudowana z przeznaczeniem do gitary lub basu. Hyperamp jest zaprojektowany od podstaw specjalnie pod harmonijkę. Dlatego właśnie brzmienie harmonijki jest na tym piecyku zupełnie na innym poziomie i pozwala na osiągnięcie o wiele większej ilości harmonijkowych niuansów w stosunku do typowo gitarowych wzmacniaczy. To charakterystyczne brzmienie harmonijki, które jest tak ekscytujące dla publiczności i poszukiwane przez harmonijkarzy - wyróżnia ten wzmacniacz spośród wszystkich innych.

Hyperamp HA1510 REV MK II to wzmacniacz klasy A (energetycznej), 15 watowy, lampowy. 10' calowy głośnik Jensen - specjalnie zaprojektowany do tego wzmacniacza. Wyposażony w regulację tonów (bass, średnie i wysokie).

TAK GRAŁ WZMACNIACZ W WERSJI MK I (przed ulepszeniem):

DANE TECHNICZNE:

Wyjście: 15VA an 4 / 8 Ohm (przełączane)

Głośnik: 10'' Jensen P10R 8 Ohm -SPECIAL DESIGN-Alnico

Wzmacniacz: Lampowy, Class A (2 x EL84)

Wskaźnik poziomu mocy: EM84 (magiczne oko), na przednim panelu

Wejście (podwójne): Guitar socket 6,3 mm (mono), -10 dBu at 1 MOhm or XLR-socket, -30 dBu at 200 Ohm

Efekty: parallel, Level-(Reverb-) control **

DI-output: XLR z transformerem 

Equalizer: trzystopniowy

Przedni panel: INPUT (combined), BASS, MIDDLE, TREBLE, VOLUME, AUX-IN, EFFECT/REVERB**, Standby-switch, operation light, line-switch

Tylny panel: Electric supply with fuse and spare fuse (110V/60Hz or 2201V/50Hz AC), sockets EFF RET and EFF SEND, XLR-socket DI OUT, socket for ext. speaker EXTERN, socket for int. speaker INTERN, Impedance switch 4 / 8 Ohm

Lampy: 1 x EZ81, 2 x EL84, 2 x ECC81, 2 x ECC83, 1 x EM84

Sprężynowy pogłos: Accutronics, 3 sprężyny

Wymiary: 484 x 480 x 260 mm 

Waga: 14,5 kg

Szczegóły produktu
110
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku